| Gameru a întrebat:

Ziceti niste jocuri online care sa le cumpar ca vreau sa imi iau neaparat un joc.Care ziceti splinter cell blacklist, battlefiled 3, 4? care sau mai ziceti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sigur, pentru ca nu oricine are pc performant sau consola PS4. Unii se multumesc cu jocuri vechi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Splinter cell blacklist e mai misto decat battlefield, dureaza mai mult si trebuie sa gandesti mult inainte sa faci o miscare.

| Gameru explică (pentru mgtow):

Si se mai joaca lumea pe el?

| Gameru explică (pentru mgtow):

O sa il cumpar big grin ca de terminat l-am terminat varianta crackuita dar vreau multiplayer, mersi mult

| Gameru explică (pentru mgtow):

Daca il cumpar acesta http://www.altex.ro/......echelon-pc va merge 100% online?

| mgtow a răspuns (pentru Gameru):

Sigur, pentru ca nu oricine are pc performant sau consola PS4. Unii se multumesc cu jocuri vechi.