| mihaiulian a întrebat:

Ziua bună! Între laptopurile Toshiba Portege R500(ales pentru dimensiunile mici şi preţ)şi HP nc6510(ales pentru procesor şi preţ)pe care mi'l recomandaţi? Ştiţi alte laptopuri la un preţ asemănător, cu procesor bun?big grin.Merci!

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pune niste link-uri... sa vedem preturile si configuratia! Si apoi te putem ajuta cu recomandari!

| Robertty a răspuns:

HP evident!

| mihaiulian explică:

Http://www.okazii.ro/laptopuri/hp/laptopuri-hp-nc-6510-garantie--a111819820 HP-ul
http://www.okazii.ro/......a111112552 Toshiba. epntru specificatii m-am uitat p alte site-uri, deoarece nu prea se inteleg din descrierea produsului.