| pierduta a întrebat:

A achizitionat cineva o imitatie de iPhone de la gsmdualsim? Eventuale pareri?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu îţi recomand din simplul motiv că mai mult de 2-3 luni nu te ţine şi ai să vezi că nu poţi face mai nimic pe el...

| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei clone, ia-le direct din China. Chinavasion.com, de exemplu. Am luat de mai multe ori de la ei, au fost si cu probleme, le-am trimis inapoi si m-au rezolvat de fiecare data.

| Dariuspopa a răspuns:

Man, decat sa iti iei o imitatie si sa te chinui si sa se strige mai bine faci altceva, ai 2 variante:
1. Iti iei un alt telefon, original
2. Daca tii neaparat sa iti iei iphone, iti strangi cascaval si cand poti iti achizitionezi unul, dar bunwinking