| Anghel_Stefan_1994 a întrebat:

Buna ce parere aveti de iphone 6 imitatie sa iau sau nu? Am un samsang grand la fel ca s3

1 răspuns:
| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Nu al lua! Este replica este din plastic! Nu este ca originalul! Si daca nu este din plastit tiam mai spus nu este ca originanul! Are 2 sau 3 mgp cel replica si 8 sau 9 cel original! Si se misca prost replica! Este contrafacut! Nul lua! Este mai multe ce nu o sa ati placa la el! Nuti recomand sa til iei! Eu detin un iphone 4s si nu este replica! Este loat din magazin! Eu ati recomand sa til iei din magazin! Sper ca te-am ajutat! Funda?