| IonVasile2 a întrebat:

Ajutor! Am un Allview x3 soul mini si nu se aprinde cand apas butonul de power.

Răspuns Câştigător
| andradobre21 a răspuns:

Pe viitor să nu îți mai cumperi Allview, nici un model, numai probleme am avut și eu cu al meu. Nu a meritat investiția deloc, chiar dacă a fost ieftin

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ti-i descarcata bateria.
Incearca sa-l incarci, chiar cu un alt incarcator si daca se vede ca se incarca, atunci dupa un jumat de ora incearca sa-l pornesti din nou (cu incarcatorul conectat).
Daca nu se vede ca se incarca nici cu alt incarcator, atunci telefonul este defect (probabil mufa de alimentare) si trebuie dus la reparat.

| Evolution a răspuns:

Si noi ghicim prin magie ce ai facut tu cu telefonul de nu mai merge deschis?
Te duci la cel mai apropriat service gsm si te rezolva acolo. Daca ai garantie (si nu ai scapat telefonul sau lucruri de genul) il trimiti la garantie.
Just simple.