| Gumalamanaazecea a întrebat:

Ajutor urgent! Un coleg mi-a blocat telefonul, si imi apare too many pattern attempts! Am cont google si sunt sigura ca am introdus numele si parola corecte, dar nu merge. imi spune in continuare invalid username/password. Nu vreau sa-l resetez! Ca imi pierd tot din telefon sad ajutorcrying

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu zic sa apelezi la un specialist, deja ai facut un mare rau ca ai permis cuiva sa il foloseasca incorect!

| Gumalamanaazecea explică (pentru superdorex):

Am avut sportul azi si telefonul meu a ramas la o fata. ce sa fac daca ea a dat telefonul altui colegsad toate contactele sunt in telefon, nu le am pe sim...si nu am cum sa merg la un specialist.

| noyre a răspuns:

Ti-a blocat cartela cred incerca sa o scoti si o sa vezi

| Gumalamanaazecea explică (pentru noyre):

Nu mi s-a blocat cartela. am telefonul blocat, nu pot sa fac absolut nimic, nu are legatura cu cartela