| Vlad083 a întrebat:

Allview P5 quad, dintr-o data nu imi mai merge magazin play si nici youtube, raspubsul care imi va salva telefonul va primi funda, si sa nu va aud cu formatare ca am incercat.

1 răspuns:
| zickuo a răspuns:

Da-i reset! E clar ca l-ai facut full cu toate rahaturile de aplicatii si jocuri.
Deci il inchizi, si il deschizi tinand apasat in acelasi timp si butonul de deschis, si butonul de volume up.
Dupa care dai reset factory, si wipe memory... Si dupa dai restart, si va fi ca nou.