| MIHAIRobert123 a întrebat:

Am 3Gb de internet pe mobil, daca activez roaming-ul si sunt in alta tara mi se consuma cei 3 gb sau mi se face cost suplimentar?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci cost suplimentar.Am fost in Ungaria, cu roaming, si am patit asta.Pana mi-am dat seama.Noroc ca am avut retea wi-fi si m-am conectat fara 3G.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti contractul cu firma de internet si citesti cu atentie tot ce scrie acolo.Iti va scrie undeva daca te costa sau nu traficul depasit si cat te va costa altele in roaming.