| Larasdfghj a întrebat:

Am activat din greseala o optiune de la Vodafone, pur si simplu fara sa ma uit am dat pe butonul "confirma". Nu stiti cum o pot dezactiva si sa nu platesc factura si pentru acea optiune? Dau fundw

Răspuns Câştigător
| Gaby405 a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci. Suni la *100#, alegi ramura "contul meu", alege ramura "optiuni active" si dupa alegi ce extraoptiune vrei sa dezactivezi. Funda?

| Larasdfghj explică (pentru Gaby405):

Si pot sa nu platesc pentru extraoptiunea activata

| Gaby405 a răspuns (pentru Larasdfghj):

Asta nu stiu. Dar poti sa suni la "Serviciul Clienti" iar ei iti vor spune cu exactitate.