| AlexIonut1234 a întrebat:

Am cazut pe telefon la fotbal. Nu mai pot vedea nimic pe ecran, e totul negru. Dar touch-ul imi merge, ca pot raspunde la un apel dand cu degetul pe ecran. Spuneti-mi va rog diagnosticul si cam cat m-ar costa sa-l repar. Telefonul este j5 2015. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Sa-ti fie invatatura de minte! Vre-o 2 milioane ecranul nou, dar daca ai cazut pe el se fi putut stricat mai multe....telefonul trebuie ingrijit, nu uitat in buzunar mai ales cand stii ca la fotbal iti da unul fault...macar ai batut corner? Sa nu fi fost in zadar laughing))

| Florin_Petrica_1999 a răspuns:

In jur de 150-200 lei