| gbrlvn a întrebat:

Am ceva probleme cu un Samsung i9505 galaxy s4. Nu pot scana coduri de bare din facturi pentru a face plata prin BT24 de la Banca Transilvania. Mai am un s3 mini si un LG l7 care merg perfect. A doua problema : cum scot sunetul pe care il face aparatul cand realizeaza o poza? Acel clipocit. Daca ma poate ajuta cineva? Multumesc.

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

.

Urmareste intrebareaAdauga la favorite
Ce nota dai intrebarii? Selecteaza10987654321

Conţinut obscen/ilegal/piraterieCaracter irelevantNeinteligibil/spam

.

1 răspuns:
| FIORI a răspuns:

Foloseste o alta aplicatie, gen una dedicata pentru coduri de bare si QR, sunt multe bune si gratuite pe google play.