| xdpicolino9495 a întrebat:

Acum 1 zi am avut ip dinamic si l-am facut static(am sunat la ei).

vreau sa imi fac server de cs si am luat unul de proba si l-am deschis si imi apare la ip adress:192.168.1.2:27015 si ip meu dupa net este altul.

1. vreau si eu un link de unde pot downloada un server de cs gata facut bun

2. vreau sa stiu daca merge acum dupa ce am ip static sa imi fac server de cs

FUNDAAAA

PS:am uitat sa mentionez ca am net de la romtelecom Huawei Ai un raspuns pentru stefan? Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam. Ce nota dai intrebarii? Selecteaza10987654321

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

1)http://sone.forumotion.com/f12-servere-gata-facute-click-download
2)atata timp cat ai ip static normal ca iti poti face server de cs, mai bine zis poti sa il deschizi si sa functioneze.ca de facut ai zis ca vrei de pe net:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ast un raspuns iti merge servarul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ai reusit sa iti faci servar ...astept un raspuns. mss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu frate la fel

| Alexanderrt a răspuns:

Ba da la prieteni dai ip de pe net + :27015...nu ip de la pc-ul tau de la cs...si pot sa intre baietiiwinking

| xdpicolino9495 explică:

Da a mers
dar nu merge sa se conecteze alti playeri din consola (connect ip)trebuie gasit