| Darkshadoww a întrebat:

Am cumparat iphone dintr-un gsm un iphone SE 2016 insa nu pot intra pe internet pe el de ce? Tipul mi-a zis ca se poate intra doar din app Safari insa nici din ea nu pot inttra si nici descarca aplicatia Facebook

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Asa e cand ai telefon si nu stii cum sa il folosesti laughing sigur nu aveai wifi ON nici data On dar voiai sa ai net, de la soare probabil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate îi trebuie o actualizare a sistemului, versiunii de iOS. Vezi daca sunt disponibile in Setări.

| Darkshadoww explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat, cum recuperez pozele vechi de pe icloud

Răspuns utilizator avertizat