| Ionut002000 a întrebat:

Am facut o actualizare la software acum 2 zile la un LG g2 si de atunci imi tot zice ca sa actualizez software-ul ca este o noua versiune...
ce se intampla

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Actualizarile e indicat sa le faci cu wifi.
posibil sa fi avut o eroare. asa ca da-i un reset factory. salveaza totul si scoate cartelele sim si mini sd din telefon caci un reset sterge tot.
in cazul in care ai facut root telefonului nu e valabil nimic din ceea ce am scris. mergi la o reprezentanta LG sa-ti reinstaleze soft original.

| SasNetRomania a răspuns:

Dupa ce ai facut acea actualizare acum 2 zile, s-a restartat telefonul si sa instalat? daca da, inseamna ca mai e un update mic. Daca nu sa resetat acum 2 zile inseamna ca nu sa finalizat.