| Heyheyy a întrebat:

Salut,am un Htc Desire 500, am android 4.1.2.sStie cineva daca software dar zice ca nu are o versiune disponibila? SI-a facut o actualizare Software acum vreo 2 luni si de atunci nimic...stie cineva ceva?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Grav cu gramatica asta.Aia a fost singura actualizare la tipul de android pe care il ai.Mai pune mana pe gramatica.

| Deyu0713 a răspuns:

Voi stiti sa scrieti coerent? ''Stie cineva daca software dar zice ca nu are o versiune disponibila''...no ce sa inteleaga omu' de aici?