| AndreiMarius26664 a întrebat:

Am fost cu un s7 edge la service ca avea o dunga si a spus ca il repara pe garantie apoi la 2 zile dupa l-am spart pot sa mai cer repararea pe garantie?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Asta nu mai ține de garanție.
Garanția se aplică la defectarea telefonului de la sine sau în cazul în care cedează ceva din el care nu trebuia așa rapid.
În cazul tău o să te coste reparația.

1 răspuns:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Haha, slabe șanse. Nici dacă faci protest nu ți-l mai repara, iar cu banii care ii dai la reparația ecranului îți iei un S6 edge. Te costa cam vreo 1400 de lei pe puțin sa îl repari