| nutuxcristian a întrebat:

Am nevoie de raspuns urgent.
Mi-a ramas iPhone-ul in ecranul principal blocat,si cand dau de chestia aia de SLIDE TO UNLOCK,ma lasa doar sa sun la urgente. Atat; nu mai vad nimic altceva decat bateria si ceasul.
Nici nu merge sa il deblochez,pentru ca eu cand fac slide, ma pune sa formez 112. Stiti ceva?
DAU FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| anonim66231 a răspuns:

Du-te la un gsm, ori resofteaza-l (ti apăsat pe butonul de "home"si cel de blocare, ții mai mlt apăsat)s-ar putea sa fie o simpla eroare, mai stiu un prieten căruia ii s-a intamplat asa si s-i l-a resoftat, atenție se va șterge tot.

| nutuxcristian explică (pentru anonim66231):

Am rezolvat. happy Am luat ipsw de pe net, apoi l-am activat prin iTunes. happy Multumesc oricum.
Ti-am votat raspunsul ca fiind folositor, deoarece asa este.

| anonim66231 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Mswinking