| Zaraf a întrebat:

Am o intrebare legata de acest telefon : http://www.cel.ro/......lack-l/... Sincer la componentele pe care le are mi se pare foarte bun, dar mi se pare prea ieftin. Aveti vreo idee de ce ar putea avea pretul acesta? Un prieten mi-a spus ca e "chinezarie", dar nu stiu ce zic. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu se merita. La ce pret are nici macar nu ofera performantele asteptate. Nu este nici chinezarie, pare a fi mai mult un telefon rebrenduit.
Uite cel mai ok telefon pana in 400 lei : http://www.emag.ro/......DGL3CBBBM/ iar fata de acel overmax, are 1gb de ram, procesor foarte ok, rezolutia displayului mul mai buna, la fel si dimensiunea.

| Zaraf explică (pentru Jipa95):

Mersi mult de ajutor!

| Zaraf explică (pentru Jipa95):

Daca verifici link-ul oferit de tine, este facut un review facut de un cumparator, care clasifica telefonul la nivelul de "mediocru", datorita defectiunii bateriei, calitatea slaba a touchscreen-ului si a sunetului slab. Pe mine unul m-a convins sa renunt in a-l mai cumpara. Daca mai ai alte sugestii, te rog sa lasi link/link-uri cu alte telefoane.