| SuzySweet a întrebat:

Telefoanele Huawei sunt rezistente, sunt bune?

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

Buna... Eu am avut un Huawei timp de 2 ani si chiar m-a tinut, mi-a scapat de multe ori pe jos, de 3 ori in galeata cu apa, pe asfalt si in multe alte locuri straight face. M-a tinut si bateria foaarte mult, desi scriam mesaje aproximativ 500 pe zi, vorbeam mult si ascultam si muzica sau eram pe facebook big grin laughing, acum depinde si de norocul tau la telefoane. Acum am un Galaxy S3 dar nu sunt prea incantata. Funda?batting eyelashes :*

5 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Mie mi s-a parut a fi destul de rezistent, dar daca te apuci sa bati cu el in masa sau faci "aruncarea cu discul" si folosesti telefonul pe post de disc nu va rezista. Depinde cum ai grija de el.

| ThePoet a răspuns:

Nu prea sau mai deloc.

| StefanChriss a răspuns:

Au calitate indoielnica, te-as indrepta spre Samsung mai degraba, as zice ca e un raport bun calitate/pret. Samsung sunt rezistente si au si un sistem de operare destul de bun (aici vorbesc de gama S, care au Gorilla Glass 2 si 3). Eu mi-am scapat telefonul de nenumarate ori pe jos, S2 si S4, si n-au patit nimic, exceptand zgarieturi pe carcasa laughing

| MariaCorinaaaa a răspuns:

Telefoanele de marca Huawei sunt cat de cat bune insa nu foarte performante...HTC,LG,SAMSUNG...asta sunt mai bune happy dar fata de Motorola sau Alcatel Huawei este mai bun laughing

| Deeandreea1234 a răspuns:

Depinde cum ai grija de el sau in ce mediu il pastrezi.Am avut unul si a tinut.