| anonim_4396 a întrebat:

Telefoanele Huawei sunt bune? Adica sunt de calitate sau sunt chinezesti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sunt chinezesti.
E naspa daca crezi ca toate firmele chinezesti sunt de ****.

11 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Am stat si eu in dubii daca sa imi iau un Huawei sau nu, insa dupa mai bine de jumatate de an de cand il am pot sa zic ca sunt extrem de multumita de el, nu am ce sa-i reprosez.

| mihai69 a răspuns:

Da și da. (sunt chinezești, că de acolo e firma, și sunt și bune).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu unu cam de un an si sunt multumita.

Tine si bateria cat trebuie in conditiile in care il fuut zilnic.

| Betty12345678 a răspuns:

Sunt asa si asa

| Giovanni_Costache_1999 a răspuns:

Sunt bune dar ti-as recomanda sa iti iei un LG g2 mini cum am eu, este foarte bun, tine si bateria e de calitate si la un pret accesibil. Sper ca ti-am fost de ajutor

| anonim_4396 explică (pentru Giovanni_Costache_1999):

LG G2 e vechi.
E depasit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe langa asta e si mini.

| Gabriel323 a răspuns:

Depinde de model, dar majoritatea sunt bune

| anonim_4396 explică (pentru Gabriel323):

Y5 II si P8 lite sunt bune?

| Gabriel323 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bun este P8 lite, dar te sfatuiesc sa mai strangi ceva bani si sa iti iei p9 lite, este ceva mai bun si are si senzor de amprenta