| Anonimow a întrebat:

Am o intreebare.Am aboanment cu 200 mb internet si acces nelimitat p facebook si yahoo.A cuma eu nu inteleg....de fiecare data cand intru pe net imi face cost? astia 200mb adica cand trag cv dp net sa nu depaseasca 200mb? si accesu nelimitat inseaman gratis mereu?

Răspuns Câştigător
| Claudiu992 a răspuns:

Acces nelimitat ai DOAR pe Facebook si pe Yahoo, adica nu iti ia nimic, stai cat vrei Doar pe astea doua.
Acum daca vrei sa intrii si pe alte site-uri, in afara de Facebook si Yahoo, o sa iti ia din aia 200mb, gen daca vrei sa intri pe Google o sa iti ia din aia 200mb si ori de cate ori vei intra pe altceva in afara de Facebook si Yahoo iti va lua din aia 200mb. Iar cand downloadezi iti ia tot din aia 200mb.
Deci sfatul meu este sa nu downloadezi mai mult de 100mb ca sa iti ajunga si de intrat pe site-uri toata luna happy.

| Anonimow explică (pentru Claudiu992):

Dar de exemplu cat imi ia daca intru pe google? 1 mb sau cat?

2 răspunsuri:
| Claudiu992 a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund sigur. :/