| Black00 a întrebat:

Am o problema cu Allview p5 alldro nu stiu ce naiba mi se activeaza wifi-ul si pachetul de date singur, am dat reset la telefon le tot inchid dar degeaba.ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Cauta in setari, pentru ca s-ar putea sa ai bifata optiunea care face Wi-Fi-ul si datele sa se activeze automat cand telefonul detecteaza vreo retea ( fie ea securizata sau nu ) disponibila. Daca nu-i asta, inseamna ca are o eroare din software.