| Voinea_Vera_1963 a întrebat:

Am un Allview energy/p6-mini și nu mai are sonerie, nu știu ce s-a întâmplat, volum la sonerie, îi măresc volumul si degeaba.Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inchide-l si redeschide-l. Daca nu merge sterge contul de Google si ce alte conturi mai ai, fa un backup la contacte si copiaza pozele si alte fisiere pe PC sau card daca ai si da un hard reset (factory reset).

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut voinea_vera
Du-te sus in bara,si dai dupe general,pe Extern la profil audio
Du-te la Sonarie, cauta setari(daca are) si dai la Tip Sonarie, si selecteaza-i o melodie, s-ar putea sa nu mai aibe, si nu isi pune default

Succes