| RareşTudorache a întrebat:

Am o problema cu Instagram de o zi. Nu ma lasa sa ma conectez si imi apare mereu ca "s-a produs o eroare". Țin să menționez că am dezinstalat și instalat aplicația, dar degeaba. Cum aș putea rezolva? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Jany123Jane a răspuns:

Asa am patit si eu. Cam aproape 24 de ore durează pana isi revine. Este de la Instagram, atunci cand consideră ca le-ai "violat" conditiile, te blochează o zi. Probabil te-ai conectat sau deconectat foarte repede sau ai dat multe like-uri intr-un timp scurt. Daca nu isi revine, raporteaza eroarea si o sa primesti un mesaj pe mail de la ei. Mie imi ceruse sa imi fac poza cu o hartie in mana pe care sa scriu codul de la ei. Nu am mai facut deoarece si-a revenit contul.

| Jany123Jane a răspuns (pentru Jany123Jane):

Ai incercat si pe pc?

| RareşTudorache explică (pentru Jany123Jane):

O să mai aștept, eu încă sper sa și revină!

| RareşTudorache explică (pentru Jany123Jane):

Da, am încercat, dar degeaba îmi arată la fel

| Jany123Jane a răspuns (pentru RareşTudorache):

Dureaza intre 24-48 de ore. Daca mu isi revine, contacteaza-i.

| RareşTudorache explică (pentru Jany123Jane):

Din câte am observat pe calculator merge fără nicio problema, dar pe telefon, nu. Așadar o să aștept, iar dacă nu revine o sa i contactez, îți mulțumesc. Revin cu un mesaj, dacă o să meargă de la sine!

6 răspunsuri:
| RareşTudorache explică:

Dau funda!