| Lucian1997Haș a întrebat:

Am o problema la un galaxy s9+ nu am semnal la el. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai garanție. Mergi cu el la Samsung.

| Evolution a răspuns:

Si intrebarea ta este? rolling on the floor
Te duci la un service GSM si acolo iti vor verifica telefonul. Problema poate sa fie din cartela sau de la soft sau fizic din telefon.

| Dishka a răspuns (pentru Evolution):

El are o "problema "nu o intrebarelaughing

| Lucian1997Haș explică (pentru Evolution):

Daca nu stiti sa faceti diferenta intre o intrebare sau o problema ducetiva la scoala
...intrebarea vam pus-o problema e la telefon

| Evolution a răspuns (pentru Lucian1997Haș):

Initial, cand ti-am raspuns eu la intrebare, era doar atat: Am o problema la un galaxy s9+ nu am semnal la el.
Dupa probabil ai editat si ai adaugat: "Ce sa fac?"
Asa ca, te rog frumos sa te duci la scoala si sa intrebi ce se intampla cu mincinosii happy

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Asta e o intrebare? sau o problema?