| Floryn9 a întrebat:

Am primit acu un mesaj de la TELEKOM.RO si nu stiu la ce se refera..."Numele meu este acum TELEKOM.RO. Pentru actualizare, te rugam sa inchizi si sa repornesti terminalul. TELEKOM.RO., reteaua ta de servicii mobile.
Adica trebuie sa dau un restart la telefon?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E asa de complicat de inteles? da un restart nu patesti nimic

| sltlp a răspuns:

Exact.

| RareşTPUro a răspuns:

Da, dai telefonului o repornire. Dupa cum bine stii COSMOTE si RomTelecom au fost mereu parteneri, iar acuma cele doua sau impreunat si se numesc TELEKOM.ro

| ȘefuLaValută a răspuns:

Tu ce ai intels prin inchide si reporneste terminalul

| precious30 a răspuns:

Repornesti telefonul. Recent retaua Cosmote s-a unit cu Romtelecom. Impruna se numesc Telekom! happy