| ovidiu33b a întrebat:

Am Samsung A6 si vreau sa iau cumpar incarcator fara fir am gasit pe eMAG super fast incarcator fara cablu la 50 pan la 80 lei, ce ma sfatuiti sa fac? m-ar ajuta incarcator fast sau mi ar dauna? vreau doar sa numai am probleme cu cablu de la incarcator ca se rupe cablul langa fire.

7 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

De aici pare safe sa comanzi+e perfect pentru telefonul tau…ca viteza de încărcare și amperaj.
https://primeshop.ro/......e-alb.html

Menționez și că telefonul nu dispune de un sistem de încărcare wireless, asta pentru că dispune de carcasa din aluminiu și pentru că pe gama midrange de telefoane, Samsung nu a pus și încărcare wireless.Deci te mulțumești doar cu cea pe fir.

| siriusblack98 a răspuns:

Pai telefonul tau suporta acel sistem de wireless charging?

| ovidiu33b explică (pentru siriusblack98):

Am ascultat pe Youtube un tip care a zis ca nu dauneaza incarcatorul rapid ca dauneaza doar daca am incarca de fiecare data pan la 100/100 si altele

| siriusblack98 a răspuns (pentru ovidiu33b):

Tu ai inteles macar ce te-am intrebat eu in prima faza? Ca nu are nici o treaba raspunsul tau cu ce am zis eu.

| ovidiu33b explică (pentru siriusblack98):

Da daca rezista tel meu la wireless, am cumparat incarcator 20 w cu cablu incarca cam in 1 ora si ceva pan la 100/100

| wizzard1 a răspuns:

Salut daca esti din Arad iti pot duce incarcator de calitate nu conteaza daca e fast charger sau nu findca nu e model asa nou

| ovidiu33b explică (pentru wizzard1):

Sunt din Bistrita mi am luat incarcator nou, ms oricum