| alexronaldo77fde a întrebat:

Am schimbat touch-ul latelefon (la un service GSM) si azi l-am primit. Touch-ul merge greu..Se deschid aplicatiile singure, parca merge in reluare. Am dat 200 de lui sa il schimb. De la ce poate fi? Se poate sa fie un fel de perioada de acomodare?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Te duci cu telefonul la aia si le spui sa faca treaba cum trebuie.Nu exista perioada de acomodare e ca si cum ai schimba un bec ars. Ori ti au pus un fake de 2 lei sau unul la mana a 15-a ori ti au stricat ceva la telefon in timp ce incercau sa il repare.