| alexronaldo77fde a întrebat:

Am schimbat touch-ul latelefon (la un service GSM) si azi l-am primit. Touch-ul merge greu..Se deschid aplicatiile singure, parca merge in reluare. Am dat 200 de lui sa il schimb. De la ce poate fi? Se poate sa fie un fel de perioada de acomodare? Modelul telefonului e Microsoft Lumia 535 (OS: Windows Phone 8.1)

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Ti-au bagat o chinezarie de ****. Tot asa si-a schimbat un prieten touchul si tot ceva chinezarie i-a pus ala, asta s-a dus inapoi si a facut scandal si amenintari ca suna la protectia consumatorului. Tipul i-a pus alta cu care merge ca inainte, insa 535 are probleme din fabrica cu touch-ul.

| alexronaldo77fde explică (pentru Pool77):

Frate, cand l-am cumparat nu avea niciun fel de problema cu touch-ul.

| Pool77 a răspuns (pentru alexronaldo77fde):

Crede-ma,tot asa are si un prieten si daca pui un strop mic de apa peste ecran e nefolositor telefonul. Stiu din propria experienta. Incearca cu o folie, poate iti merge si asa. Insa la problemele touchului totusi, nu prea cred sa-si deschida el aplicatii diferite.

3 răspunsuri:
| david1999p a răspuns:

Ai folie pe telefon? daca nu ai se comporta ciudat mai ales daca esti putin ud sau murdar pe maini...am si eu un Microsoft lumia 535 si de cand i-am pus folie merge bine, cred ca e din cauza touc-ului ca e prea sensubil.