| AnnexDisaster a întrebat:

Am si eu o intrebare va rog... eu am instalat GO Launcher Ex, si as vrea sa-l opresc sa folosesc tema telefonului originala dar nu vreau sa dezistalez programul, si stiu ca inainte cand vroiams a revin la meniu imi mai zicea mai multe variante, cu ce program sa intru dar am dat sa fie numai cu Launcher si as vrea sa-l schimb, pe unde intru in setari big grin? Va rog urgent!

1 răspuns:
| Anny123451 a răspuns:

Pai si eu la un moment dat mi l-am downloadat si daca dadeam pe butonul in forma de patrat (care duce pe pagina principala)mi se punea pe ala normalul si daca nu merge fa ceva din settings.