| jagajaga456789 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Voi pleca curând in Bulgaria si eu am o cartela fara abonament. In momentul de fata, pe 17 iulie am reincarcat cartela cu optiunea de 5Euro. Optiunea aceasta este in curs si as vrea sa reincarc cu optiunea de 12Euro pentru a beneficia de roaming. Trebuie dezactivată optiunea de 5Euro? Ca nu prea înțeleg... Va rog sa mă ajutați. Mentionez ca aceasta cartela e Orange

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Cand mergi sa incarci, mergi la un magazin Orange. Si intreaba direct acolo ce trebuie facut.

| jagajaga456789 explică (pentru Yuoia):

Din păcate, nu am cum sa ajung la un magazin Orange de asta am si intrebat aici

| Yuoia a răspuns (pentru jagajaga456789):

Atunci suna la ei. Exista un numar de serviciu pentru asta. Nu il stiu, dar il gasesti pe net.

| literallythesamebruh a răspuns:

Cred că da. Depinde de politica celor de la Orange.