| Adry05 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Mereu cand scriu un cuvant daca sterg o litera pentru ca am gresit, cand vreau sa mai adaug o alta litera sau sa pun spatiu pentru a scrie alt cuvant imi sterge intreg cuvantul si trebuie sa revin sa-l rescriu. Stie cineva cum pot rezolva? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

II problema din soft de la tastatura, incearca sa intri in setari la meniu tastaturi si sa selectezi o tastatura implicita

| Adry05 explică (pentru Adiav):

Am facut asta si pana acum pare ca nu-mi mai face asa, multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai, ce sistem de operare?

| Noname2121 a răspuns:

Poti sa instalezi Swift Key sau o alta tastatura de la Google pe care ulterior o poti personaliza happy

| Mira21 a răspuns:

Pai asta nu e o problema! Nu telefonul tau are ceva, dar inainte sa ti se stearga cuvantul/propozitia, este incadrat intr-un chenar albastru deschis? Daca da! Inseamna ca acel cuvand a fost selectat pentru ceva, tot ce trebuie sa faci e sa dai clic pe cuvant si dupa poti continua sa scrii, sper ca ti-am fost catde cat de ajutor! Poate primesc funda?!

| Adry05 explică (pentru Mira21):

Nu, nu e incadrat. Il sterge pur si simplu.