| Anca2999 a întrebat:

Am si eu o problema, funda repedee.
Pana acum imi mergea netul conectat la wi-fi pe telefon (s3 )
Acum imi arata ca se conecteaza dar nu ramane conectat si nu pot intra pe net, nu stiu ce are. Deci? big grin

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Conecteaza-te la alte aparate.

| Anca2999 explică:

Btw - la laptop merge wi-fi-ul.

| Anca2999 explică:

Am reusit. laughing doar am repornit wi-fi-ul.

| danyel2012 a răspuns:

Daca la alte aparate wi-fi merge atunci este o problema cu telefonul

| Anca2999 explică (pentru danyel2012):

Nu stiu daca merge la altele ca au parola laughing)) Nu merge la wi-fi-ul de la mine de acasa...nu stiu ce sa zic, cum as putea remedia?

| danyel2012 a răspuns (pentru Anca2999):

Nu stiu incearca la un vecin sau la un prieten sa vezi daca functioneaza laughing)

| Gorobet_Ionel_1998 a răspuns:

Este o problema cu telefonul! Incearca sa dai restart la telefon, apoi o sa vezi ca o sa mearga, la mine a fost la fel. funda?