| Popovici_George_1998 a întrebat:

Am si eu o problema... Miam lasat iphonul 4s la incarcat la usb si laptopul mi-a intrat in stand-by.Iar la iphone ..Incerc sa il deschid si imi apare semnul de la iphone si nu mai face nimic... Dupa ramane negru ecranul timp de 1 minut si apoi iarasi apare.Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Probabil laptop ul avea virusi si au intrat si in telefon. Eu in locul tau as merge la un service sau la Vodafone, Orange, Cosmote sa intreb care e problema

| LoveMusic14 a răspuns:

Slaut! As vrea sa iti spun ca unei prietene i s-a intamplat la fel si sincera sa fiu si ea afost foarte speriata, iti voi da niste pasi pe care ar trebui sa ii incerci si daca nu merge trebuie mers urgent la service deoarece o sa icepi sa ai probleme la baterie ca un fel de scurcircuit.
1. Incearca sa il scoti din laptop si sa il pui la incarcat la o priza normala si asteapta vreo ora. Daca nu merge treci la pasul 2.
2. Pune-l intr-un vas cu orez rece si asteapta o noapte. Stiu ca asta era remediul pentru un telefon ud dar cedema ca va merge. Daca nici asta nu fuctioneaza mergi la un service. Sper ca te-am ajutat si bafta! Te pup!

| Popovici_George_1998 explică (pentru LoveMusic14):

Ma ajutat faza cu priza ..Mersii:*