| KrisizZ a întrebat:

Am si eu un Allview A5 Quad cu Android 4.2.2 si am niste probleme. Cand vreau sa descarc Asphalt 8 spune ca acest joc nu este compatibil cu telefonul meu. Iar la Real Racing 3, Dead Trigger 2 primesc crash iar prietenul meu care are acelasi telefon nu primeste. Care este problema si ce pot face?/ Dau funda

1 răspuns:
| sappy a răspuns:

Asphalt 8 poti sa-l descarci si din alte surse, in rest memoria ram e destul te mica dar si rom-ul Allview nu ajuta!

Ca sa scapi de probleme si sa te bucuri cu adevarat de telefon iti recomand sa instalezi aosp!
Mai multe detalii:
http://forum.softpedia.com/topic/956955-allview-a5-quad/