| pufuleti203 a întrebat:

Am si eu un telefon Evotech Cyano si cand vreau sa fac poze imi cere "Inserati un card SD inainte de a fotografia" Mentionez ca am memoria interna de 101 MO.
Stiti cum sa fac poze fara sa imi apara chestia aia

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Memoria e mica pentru poze, dar intra in setarile telefonului si cauta in meniu la camera foto (optiuni), sa salvezi in memoria telefonului si nu pe card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sterge din fisierele care ocupa din memoria acestuia, imagini ori muzica, ori verifica la optiuni stocare si alege memoria telefonului.

| pufuleti203 explică (pentru anonim_4396):

Telefonul e nefolosit si nu are nici o aplicatie instalata pe el