| EleMeNt789456123 a întrebat:

Am spart ecranul la un telefon Orange pasadena iar el merge dar nu stiu daca se mai face la un serviciu GMS ma puteti ajuta sa imi spuneti daca se face sau nu? FUnda la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| puffi34 a răspuns:

Pai asa ar trebui, daca ai garantie la el sunt obligati sa iti refaca ecranul! este foarte simplu ti-l da jos pe cel spart si iti pune altul in loc dar un ecran costa mai mult decat telefonul...mai bine iti iei unul nou happy parerea mea! si eu am patit-o dar mai bine imi luam unul nou! :/ acum faci cum crezi depinde de caz poate fii si ieftin si scump! :/ :/

2 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei alt telefon mai rezistent si mai bun, si o husa daca gasesti sa nul mai spargi happyCa asa cum a spus puffi34 te costa mai mult ecranul decat telefonul. Funda? big grin

| Sighireanu_Alex_Christian_1987 a răspuns:

1.Te duci la Orange si le spui sa ti-l repare(daca ai garantie)
Sau
2.Te duci la un service si iti cumperi un ecran nou

Funda?