| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Orange Pasadena sau Alcatel OT 918? Ma puteti ajuta cu un Nandroid Backup, prin CWM recovery? Va zic eu cum, am doar nevoie de cineva cu acel telefon.

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

Ori ai facut root la telefon si ai sters folderul etc? daca da cam greu de tine cu tot cu un alt backup daca nu o rezolvi prin rescriere rom. Producatorul nu ofera solutii de reinitializare soft sau ceva asemanator cum au cei de la Samsung?