| anonim_4396 a întrebat:

Am un abonament la telekom de care nu mai sunt multumit si as vrea sa mi-l schimb. Pot sa mi-l schimb fara sa-mi schimb si numarul de telefon?

P.S N-am internet inclus si am putine minute internationale

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Abonamentul poti sa-l schimbi fara a afecta numarul. Ideea este ca daca esti in timpul abonamentului ( nu ai ajuns la data incheierii) nu poti sa treci la unul inferior ( ca valoare). Poti trece doar la unul superior sau egal.

| DaWTF a răspuns (pentru Salontanul):

Deci pot sa adaug sa zicem 100 mb de net la abonamentul meu vechi?

| Salontanul a răspuns (pentru DaWTF):

Poti sa alegi o extraoptiune numai pentru net. De ce nu suni la ei? Nu te costa nimic si pot sa-ti dea un raspuns mai competent.