| 1Chris1 a întrebat:

Am un Galaxy Mini si ieri eram ud pe degete si cand am pus degetul pe el nu mai reactiona. I-am scos bateria si cand l-am repornit mi-a aparut ca porneste Samsung, dar se repeta la nesfarsit chestia asta. Ce are?

Răspuns Câştigător
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Ar trebui sa te mergi cu el la un service\ g.s.m sau dacă îl ai în garanție și mai bine. Numi dau seama ce poate avea. Eu am Samsung galaxy s 3 mini și mi-au căzut pahare cu apă pe el de nu știu câte ori și nu sa întâmplat nimic. Dar ce model este, Samsung galaxy mini 1 sau care pentru că 1 știu că are ceva probleme din fabrică etc.