| alecs14alecs96 a întrebat:

Am un HTC desire ( simplu ), cum salvez toate contactele, Sa ii dau un reset din fabrica?
Urgent, va rog frumos! Funda

5 răspunsuri:
| CătălinKeenshi a răspuns:

De care HTC Desire simplu? Din acela cu 4 butoane si o biluta? ( Trackball )?

| alecs14alecs96 explică (pentru CătălinKeenshi):

Da

| CătălinKeenshi a răspuns (pentru alecs14alecs96):

Si eu tot acelasi HTC am. Eu ii dau reset de vreo 4 ori pe saptamana. Tu folosesti market-ul de fiecare data cand dai reset? De exemplu : Nu ai acum niciun contact. Dupa doua minute iti bagi Maria, Bogdan... etc ( nume de contacte ) Dupa vrei sa intri sa iti iei o aplicatie de pe market si intri cu contul de google. Dupa, daca te loghezi cu acelasi cont dupa ce dai reset toate contactele vor ramane salvate. da-i fara frica laughing

| alecs14alecs96 explică (pentru CătălinKeenshi):

Am vreo 1000 de contacte, si nu-mi permit sa pierd niciunul din toate astea big grin incerc si te anunt... Cred ca-mi specifica acolo cand ii dau reset ca pastreaza toate contactele...

| Idle a răspuns:

Nu trebuie sa salvezi nimic deoarece contactele iti sunt salvate pe contul google. Dupa ce dai reset introduci contul si ti le baga automat singur.