| stefanflorin92 a întrebat:

Am un HTC hd2 si nu imi functioneaza ledul de la camera flash-ul si vreau sa il schimb dar nu stiu de unde sa cumpar unul nou... il montez eu pentru ca am mai facut asta si la alte telefoane dar la acesta nu stiu de unde sa cumpar. Stie cineva de unde pot face comanda? link me. Multumesc mult

1 răspuns:
| Scremer a răspuns:

Dar nu mai iti este telefonul in garantie? sal duci la ei sa til faca sa nu te mai complici tu sau poti sa cauti la magazine sau servisuri de telefoane in orasul tau. Bafta