| stefanflorin92 a întrebat:

Am un HTC hd2 si nu functioneaza ledul de la camera flash-ul si vreau sa il schimb dar nu stiu de unde sa cumpar unul nou... il montez eu pentru ca am mai facut asta si la alte telefoane dar la acesta nu stiu de unde sa cumpar. Stie cineva de unde pot face comanda? link sit. Multumesc mult!

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Salut!

Tine cont ca in caz de ceva esti singurul raspunzator de ceea ce se intampla cu telefonul tau.

Daca doresti sa faci asta singur, cauta un anunt al cuiva care dezmembreaza un hd2 si intreaba-l de piesa respectiva, la prima cautare pe okazii gasesti destui.