| ionutbata a întrebat:

Am un iphone 4 si e stricat ecranul, dar se aprinde pot cumva sa scot toata informatia si sa o pun in pc?

Răspuns Câştigător
| RaulA4Life a răspuns:

Acel cablu de la incarcatorul telefonului respectiv si bagi usb-ul in calculator si cealalta mufa in telefon si asa iti va aparea un folder in PC si acolo vei avea.tot trebuie doar.sa salvezi informatia. Sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Incearca drfone pentru iphone
e fabricat de wondershare
de asemenea incearca sa il conectezi la pc daca ai instalat itunes in pc. poate ti-l detecteaza.