| Iustin97 a întrebat:

Am un iphone 4s, cumparat de la Orange, am garantie la el.dar problema este ca mi am uitat parola la icloud si nu am cum sa il mai resetez. ma puteti ajuta, va rog puppy dog eyes nu este furat telefonul.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In situatia de fata va trebui sa recuperezi parola de la contul tau Apple ID setat pe telefonul in cauza. Va fi necesar sa accesezi link-ul de resetare a parolei din postarea lui Alexx7721 pentru a incepe demersul recuperarii acesteia.

Cu prietenie,
Orange Helper

Răspuns utilizator avertizat