| adagioanonim a întrebat:

Am un Iphone 4s si in itunes vad ca imi ocupa aproape 3 gb din spatiu date si documente,restul sunt poze,muzica, aplicatii.De unde pot sterge acele date si documente? Ca din itunes nu pot.Mi se pare mult 3 gb ca am doar 16 gb memorie. Daca ii dau resetare la telofon oare sterge tot din telefon? Ca as face si asa, pe urma pun inapoi muzica si aicatiile.Astept raspuns, dau funda.

1 răspuns:
| RazvanTheKing a răspuns:

Încearcă sa ștergi memoria cache ca nu îți viei pierde nimic de pe telefon. Memoria cache doar face copi indigo care nu sunt așa de folositoare.