| fasfasfasafas a întrebat:

Am un IPhone6 si aproape mereu cand incerc sa ma uit la un film pe internet la un moment dat mi se blocheaza si imi spune ca trebuie sa ma conectez la o rețea wi-fi sau date mobile dar deja sunt conectat.ce are?

Răspuns Câştigător
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut,Iuli.Daca ai cumparat telefonul de nou si stii ca nu a fost umblat in el inceara sa faci un update de soft pe cablul de date cu iTunes. Daca este o problema de software se remediaza. Daca nu inseamna ca este problema hardware si se remediaza doar in service.

| fasfasfasafas explică (pentru Brabete_Iulian_1978):

Este nou, din fabrica, dupa ce am pus intrebarea, la urmatorul update s-a rezolvat problema, dar iti multumesc pentru timpul acordat. Poftim o fundalaughing

1 răspuns: