| denismerty a întrebat:

Am un Nokia 5230 cu butonul de pornire rupt, si as vrea sa stiu daca exista alta metoda de al porni!(nu conteaza ce presupune acea metoda!)

2 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

POI daca e rupt introduce usor o agrafa sau un ac in gaurica accea si va pornihappy Funda?

| denismerty explică (pentru danyshatAT):

Problema e ca e rupt in totalitate, chiar si din interior, nu au ramas decat cele patru lamele de care se prindea butonul, daca stiti vreo modalitate de al aprinde, sunt dispus chiar sa il si desfac.