| Clementin a întrebat:

Am un numar de Orange, nu stiu daca e pe abonament. Exista vreo posibilitate sa aflu cui ii apartine? fara sa sun si sa intreb?

Răspuns Câştigător
| Everestcompany a răspuns:

Ai nevoie sa suni la numarul 411, si sa intrebi un operator daca acel numar de telefon este numar de abonament sau de cartela prepay. Alta modalitate nu stiu. Cat despre un eventual posesor al acestui numar de telefon, in cazul in care este numar de abonament, nu prea cred ca poti afla. Datele sunt confidentiale, si este nevoie de seria si numarul de buletin al titularului pentru ati putea fi furnizate date legate de acel numar.

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

Nu poti, nu iti da nimeni informatii despre numar, privacy happy