| AnneMarie78 a întrebat:

Am un prieten care are un S4, si are o broblema.....nu mere sa dea la un anumit numar mesaje! De la ce poate fii?(Scuzati categoria, dar imi trebuie un raspuns urgent ca sa poata sa isi schimbe telefonul)

4 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Are un virus mai mult ca sigur.sa-si ia de pe google play un antivirus

| AnneMarie78 explică (pentru marinaa9):

Ok, multumesc mult :3

| marinaa9 a răspuns (pentru AnneMarie78):

Sper sa fie asta, cel putin stiu si eu un coleg care avea aceiasi problema si mi-a zis ca a din cauza unui virus.nu ai pentru ce! happy

| AnneMarie78 explică (pentru marinaa9):

Ok,dar se poate sa fie si din setari adica sa fi dat numarului acela sa nu poata primi mesajele?